GELECEĞİN BASKI TEKNOLOJİSİ

DİJİTAL BASKI

Dijital Baskı Nedir?
Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış olan grafik tasarımlarının farklı materyaller üzerine farklı uygulama alanları ile görselliğin kaliteli, hızlı bir şekilde reklama dönüştürme aracıdır. Ülkemizde en çok solvent ve su bazlı mürekkep baskı tercih edilmektedir. Son birkaç yıldır, UV baskı ön plana çıkmaya başlamıştır.
Dijital Baskının Ofset Baskıya Göre Avantajları Nelerdir?

Uygun Maliyet: Dijital baskı kalıp gerektirmez ve ofset baskı gibi kurulum maliyeti yoktur. Minimum adet sınırı da yoktur. Bu yüzden özellikle düşük adetlerde maliyet ofset baskıya göre çok düşüktür.
Hız: Kalıp hazırlığı olmadığı için dijital baskı daha kolay ve hızlı bir çözümdür.
Baskı Kalitesi: Dijital baskı kalitesi bu alanda teknolojinin hızla ilerlemesine paralel olarak sürekli artmakta ve ofsete yaklaşmış durumdadır.
Kişisellik: Dijital baskılı reklam afişleri kişiye özel basılabilmektedir. Her bayiye veya bölgeye özel, farklı içerikli reklam ürünleri bastırabilirsiniz.

Yeni teknolojilerin işletmelere getirdiği faydaların bilincinde olarak, geleceği daha hızlı ve etkin kurgulama bilinciyle dijital baskı yatırımlarımızı son teknolojiye dayalı sistemlerle kurgulayarak müşterilerimizin isteklerine karşılık vermeyi arzulamaktayız.

•İÇ MEKAN BAS-KES
•TEKSTİL DİJİTAL BASKI
•SERT ZEMİN DİJİTAL BASKI
•PLOTTER KESİM
•UV BASKI

Kullanım Alanları:
Cam, plastik, kumaş, odun, kanvas, kağıt, branda, rollup, kanvas, kumaş, vinil, cam, ahşap, metal, pleksiglass, magent, kompozit, fotoblok, mermer, granit, sert malzemeden yapılmış teşhir grafikleri, afişler, cam çıkartmaları, arkadan aydınlatmalı tabelalar, ilaç etiketleri, içecek şişe etiketleri, kişisel kullanım ürünlerinin etiketleri (şampuan, krem vs.) güvenlik ve marka koruması için kullanılan etiketler, motor yağı ve kimyasal ürün etiketleri.