İŞLERİNİZ BİZE EMENET

GRAFİK

Grafik tasarımın uygulandığı alanlar gelişen teknoloji ile fazlasıyla genişlemiş ve bir anlamda günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Giydiğimiz kıyafetlerden, kullandığımız bilgisayar ve telefonlara, evimizdeki eşyalara kadar neredeyse her alanda grafik tasarımın etkilerini görmek mümkündür.

Matbaacılıkta da grafik ve tasarımın önemini kavrayabilmek, basılacak olan işin sorun yaşamadan üretilmesiyle eşdeğerlidir. İyi tasarlanmayan bir iş onca işlem, emek ve paranın çöp olması demek olabilir.

Uzman grafik ekibimiz sayesinde sizlerden gelen datalar itinayla incelenir ve gerekiyorsa müdahale edilerek uygun ve sorunsuz bir şekilde baskıya hazırlanır.

Yeni tasarım gerektiren çalışmalarda müşterilerimizle sürekli iletişim halinde bire bir çalışarak tasarım ihtiyaçları hızlı bir şekilde çözülür.

CTP

Baskı öncesi aşamasında gerekli grafik tasarım çalışmaları yapılarak hazır hale getirilen çalışmaların baskıya başlayabilmesi için uluslararası standartlara uygun CTP (computer to plate) kalıp teknolojisi kullanılmaktadır. Kaliteli bir baskı için, titizlikle ilgilenilmiş bir baskı öncesi çalışması kaçınılmazdır.