1957’den beri

HAKKIMIZDA

1957 yılında lastik kaşe ile küçük bir atölyede sektöre adım atan Temiziş Ofset sektörün önde gelen iş ortaklarıyla birlikte büyüyerek hızlı bir ivme kazanarak günümüzde adını sürdürmeye devam ettirmektedir. Şirket olarak 2003 yılında kurulmuş olup, 2004 yılı itibariyle kurumsal iş ortaklıklarına başlamıştır. Bu süreci takiben oluşturulan tüm partnerlikler le beraber değişen teknolojik koşullara güçlenmiş bir şekilde uyum sağlayarak büyümeye başlamış ve bu büyümeyi devam ettirmektedir. Aynı zamanda, yurtdışı grup tedarikçisi olmasıyla birlikte ihracat pazarına da adım atmış bulunmaktadır.

Mutlak müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş olan Temiziş Ofset, profesyonel ekibiyle birlikte hızlı ve yenilikçi çözümlerle istenilen kalite standardında zamanında teslimat ile müşteri taleplerine cevap esnekliği sağlamaktadır. Bu süre zarfında müşterilerine vermiş olduğu değer ve karşılıklı kazan-kazan prensibinin Zer Tedarikçi Günü’nde Müşteri Memnuniyet Ödülü almasında da katkısı büyük olmuştur

2018 yılında Manisa’da bir tesis kurularak üretim faaliyetlerine başlangıç sağlanmış olmasıyla müşteri portföyünü genişletmiştir. Gelecekte var olabilmek için teknolojinin sürekli takibi ve sıfıra yakın hata ile ürünlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak, yeni dijital etiket makinesiyle birlikte müşteri beklentilerini en üst düzeyde devam ettirebilmek, ürün yelpazesini genişleterek pazar hâkimiyetinin arttırılmasını sağlamak hedeflerinin arasında yer almaktadır. Ürün yelpazesinde baskılı doküman (matbu evraklar, kılavuzlar, broşürler, şablonlar vb.), etiket (magnetler, enerji etiketleri, rulo etiket vb.) ve butik işler yer almaktadır. Temiziş Ofset ailesi olarak 3 şubesi ile üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Bu gelişimi destekleyen bir başarı göstergesi TOBB’un öncülüğünde belirlenen Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 şirketi arasında yer almaya layık görülmüş olmasıdır.

2022 yılında ZER tarafından düzenlenen Hayalimiz Benzer Projesi kapsamında “Çevreci Baskı Sistemleri Projesi” fikir kategorisinde ödül almış bulunmaktadır.